המדריך לבחירת חברת מחשוב ושירותי ענן לעסקים

 

 

Mornex ריכזה עבורך 6 טיפים לבחירת חברת שירותי IT , מחשוב ענן לעסקים ותמיכה למערכות המחשוב בעסק שלך. מדובר בבחירה לא פשוטה, חברת התמיכה מקבלת גישה למידע רגיש ואחראית על מרכיב חשוב בארגון, ועליכם לסמוך עליה לחלוטין. כדי לעזור לכם לבחור חברת שירותי IT    מחשוב ענן לעסקים, ואבטחת מידע.                                                    Mornex מביאה לכם את המדריך הבא לקבלת החלטות נכונות:

  1. המלצות – לחברה טובה ואיכותית צריך להיות מאגר לקוחות מגוון שיהיה מוכן להמליץ עליה בחום. כאשר הגעתם ללקוח ממליץ, בדקו כמה זמן הלקוח בחברה. שירות לזמן קצר מעיד על תחלופה גבוהה של לקוחות. לעומת זאת, חברה בה נמצאים לקוחות ותיקים, מוכיחה שהיא יכולה לצמוח ולגדול עם הלקוחות ולספק שירותי IT ומחשוב מקצועיים לאורך זמן. חשוב לשאול את הלקוחות הממליצים את המאפיינים של שירותי התמיכה כמו: זמני תגובה, רמת מקצועיות של צוות העובדים והסיוע שקיבלו ברכש או בפרויקטים מורכבים יותר כמו מעבר לשירותי ענן לעסקים. בעזרת שאלות אלו ניתן להבחין מהר מאוד מי הן חברות שירותי מחשוב ו-IT איכותיות.
  2. המומחיות של הצוות – בסופו של דבר צוות מנצח הם האנשים שקובעים איזה שירות תקבלו מחברת שירותי המחשוב שלכם. כאן כדאי לבדוק את מספר המומחים בחברה שהם בעלי הסמכות בינלאומיות מוכרות של החברות הגדולות כמו Microsoft, Cisco, Fortinet ,Checkpoint… ובאיזה תדירות הם מתעדכנים מבחינה מקצועית. ההסמכות הן סימן לכך שהעובדים הם בעלי ידע אמיתי ולא מסתמכים רק על הנסיון המקצועי. בנוסף , אפשר לבחון אם תקבלו מענה מהמומחים של החברה. בחברות שירותי IT גדולות או לא מקצועיות, ברוב הפעמים תגיעו למוקד טלפוני עם עובדים פחות מנוסים. בחברות התמיכה הרציניות יענה לכם מומחה מיד כאשר תתקשרו.
  3. תכנון לטווח ארוך וייעוץ – העסק שלכם בעוד שנה יהיה שונה מהעסק שלכם היום, ובוודאי  בעוד שנתיים. פעמים רבות ניתן לפגוש חברות שירותי IT המציעות פתרון בעיות נקודתיות או מענה לפרויקט מוגדר. בחברות IT מצוינות כבר בשלב החוזה ניתן להבין ע”י רמת המקצועיות הסבלנות והשירותיות מהי רמת החברה.                                                          מעבר לכך ע”י שיתוף תבנו תכנית עבודה שנתית שמתאימה לתכנון העסקי שלכם. אם אתם מתכננים להרחיב את העסק, או לפתח תחום חדש, חברת שירותי המחשוב תדע להציע פתרונות מראש. כדאי לבדוק אם החברה שלכם יודעת להציע לכם רעיונות שמתאימים לעתיד, ולא רק להווה.
  4. ניטור שוטף – חברת שירותי IT איכותית היא כזאת שאתם שומעים ממנה לעיתים נדירות. בעלי עסקים יודעים כבר שכאשר חברת התמיכה מבצעת את העבודה שלה כמו שצריך, המערכות במשרד או שירותי הענן עובדים ללא תקלות. הסיבה לכך היא שהחברות הרציניות מבצעות ניטור של המערכות באופן שוטף, ופותרות את הבעיות הקטנות במהירות לפני שהן הופכות להיות תקלות גדולות – פעמים רבות הלקוח אינו מודע לכך. בדקו האם החברה המיועדת מבצעת ניטור שוטף וקבוע של המערכות (שרתים, גיבויים, אבטחה). כך תוכלו לחסוך זמן וכסף מהשבתה של המשרד שנובעת מתקלות שלא טופלו מבעוד מועד.
  5. הכרות עם תחום העיסוק שלכם – עסקים שונים משתמשים בכלים טכנולוגיים שונים לניהול העסק. זה יכול להיות תוכנות שונות, שירותים מקוונים מיוחדים, פריטי חומרה מיוחדים או כל אמצעי אחר שייחודי לענף שלכם. ברשת חנויות זה יכול להיות קופות רושמות, בחברת הייטק זה יכול להיות כלי פיתוח טכנולוגיים. חברות IT ושירותי מחשוב לעסקים רציניות יהיו בעלות מגוון לקוחות ויכירו את הפתרונות שלכם מראש. הידע הזה יעזור לכם לחסוך כסף בקבלת פתרונות לא נכונים, ובעיקר זמן רב של לימוד שחברה חסרת ניסיון תצטרך להשקיע בלימוד המערכות שלכם
  6. עלות פעמים רבות העלות של שירותי ה-IT ומחשוב לעסקים היא הגורם הראשון שבעלי עסקים בוחנים כאשר הם מחפשים חברת תמיכה למערכות המחשוב בחברתם. אנו סבורים שזה דווקא הסעיף האחרון שצריך לבחון. חברה מקצועית תציע לכם מגוון מסלולי שירות ותדע להתאים את העלויות לצרכים ולתקציב שלכם.

אל תשכחו שאת העלות אתם לא בוחנים לפי העלות של התשלום החודשי או העלות לקריאה.    העלות צריכה להבחן אל מול העלות של השבתת העסק במידה ושרת לא מתפקד במשך יום, או שאתם מגלים שהגיבוי לא נבדק כמו שצריך. במבחן הזה, החברות האיכותיות מתגלות כמשתלמות הרבה יותר לטווח הארוך, לעומת החברות שמציעות מחירים נמוכים בשביל למשוך לקוחות.

חברת Mornex מציעה לכם מגוון שירותי תמיכה מקצועיים, שניתנים על ידי צוות מומחים עם נסיון במגוון עסקים מכל תחומי הפעילות במשק. בזכות מסלולי השירות המגוונים שלנו הלקוחות שלנו נשארים איתנו שנים, ואנו צומחים איתם יחדו ומתמודדים עם אתגרים מקצועיים ועסקיים חדשים מדי יום. את כל זה אנחנו עושים תוך ניטור שוטף וקבוע של המערכות בעסק, ודאגה לכך שאתם תוכלו להנות מראש שקט בניהול העסקים שלכם. בואו להכיר דרך אחרת של שירותי IT ומחשוב מקצועיים.

צרו  קשר עוד היום ונשמח לראות איך אנחנו יכולים להביא שקט גם לחברתכם 

079-9616161

לוגו של וואטסאפ
דילוג לתוכן