Acronis Cyber אבטחה בענן

השבתה בלתי צפויה ואובדן נתונים עולים לעסק שלך זמן וכסף יקרים. בין אם אתה מתמודד עם התקפת פישינג או תוכנת כופר, או שאפליקציה שאתה צריך קורסת פתאום – גיבוי של הנתונים, האפליקציות והמערכות שלך מבטיח שתוכל להתאושש במהירות ולחזור לעבודה.

כל הפרעה לעסק שלך עלולה לעלות ביוקר. ב- IT, אנו קוראים לזה “זמן השבתה”. וזמני השבתה יכולים להוות בעיה גדולה עבור עסק קטן-בינוני – סגירת חלק מהפעילות שלך, או כולה, והפסד כספי בכל דקה שאתה מושבת.

גיבוי סייבר מתקדם של Acronis Cyber הגנה בענן

משרתים שלמים מלאים בנתונים עסקיים ועד לאותה תוכנת PowerPoint אחת, שאתה לא יכול להרשות לעצמך לאבד, פתרון הגיבוי והשחזור שלך צריך להיות מסוגל להגן על כל מה שחשוב לצוות שלך. זו הסיבה שאנו מציעים יכולות גיבוי ושחזור מצטברות, המכסות יותר מ- 20 פלטפורמות שונות – כולל פיזיות, וירטואליות, ענן וניידים – לא משנה היכן הנתונים מאוחסנים, כמה הם יהיו גדולים או איך תבחר להעביר או לגשת אליהם.

פלטפורמות נתמכות

נקודות קצה

Windows PC
Mac

לוגו גרפי חומת אש

פיזי


Windows Server Windows Server Essentials
Linux

אבטחת מידע וסייבר

נייד

iPhone
iPad
Android

microsoft azure mornex

יישומים

Microsoft Exchange
Microsoft SQL Server
Microsoft SharePoint
Microsoft Active Directory
Oracle Database

תכונות עיקריות:

Acronis Cyber הגנה בענן התאוששות מתקדמת מאסון​

התאוששות מאסון היא יותר מסתם חזרה לעבודה זו חזרה לשגרה – שירותי שחזור מאסון של Acronis כוללים אישור נוטריוני מובנה של קבצים ויכולות נתונים מקוריות, בהתבסס על טכנולוגיית בלוקצ’יין מאובטחת ושקופה.

שירותי התאוששות מאסון כוללים:​

שחזור עומסי עבודה פיזיים ווירטואליים תוך פחות מ- 15 דקות. תזמור אוטומטי של התאוששות מאסון בהתבסס על הצרכים הייחודיים שלך. מעבר לשרת חלופי מחוץ לאתר בעת כשל בייצור. ביצוע ניטור להבטחת שחזורים נאותים ומלאים. אמצעי אבטחה להבטחת שמירת הפרטיות של הנתונים הפרטיים המשוחזרים. תרגילי בדיקה ושחזור סדירים.​

שירותי התאוששות מאסון כוללים:​

שחזור עומסי עבודה פיזיים ווירטואליים תוך פחות מ- 15 דקות. תזמור אוטומטי של התאוששות מאסון בהתבסס על הצרכים הייחודיים שלך. מעבר לשרת חלופי מחוץ לאתר בעת כשל בייצור. ביצוע ניטור להבטחת שחזורים נאותים ומלאים. אמצעי אבטחה להבטחת שמירת הפרטיות של הנתונים הפרטיים המשוחזרים. תרגילי בדיקה ושחזור סדירים.​

שירותי גיבוי של Acronis Cyber ​הגנה בענן Microsoft 365​​

Microsoft 365 הוא פתרון הפרודוקטיביות הרצוי עבור ארגונים רבים. אבל בעלי עסקים רבים פועלים תחת התפיסה המוטעית המסוכנת שמיקרוסופט מספקת הגנת נתונים מלאה עבור יישומי Microsoft 365 שהצוות שלהם מסתמך עליהם.


נתונים עסקיים רגישים כגון דואר אלקטרוני או קבצים משותפים המאוחסנים ב-Microsoft 365 אינם מוגנים מפני בעיות איבוד הנתונים הנפוצות ביותר או החמורות ביותר, כגון מחיקה בשוגג, התקפות תוכנות זדוניות ועוד.

גיבוי נתוני Microsoft 365 הוא קריטי


שמור על נתוני Microsoft 365 שלך בטוחים במקומם עם שירותי הגיבוי המנוהלים שלנו

הימנע מאובדן נתונים​

הגן על נתונים משגיאות משתמש, מחיקת קבצים מכוונת ולא מכוונת והתקפות של תוכנות כופר

שמור על תאימות​

הבטח תאימות לתקנות באמצעות שמירת המידע שלך מאובטח, מוגן וניתן בקלות לשחזור

הבטח המשכיות עסקית​

צמצם את זמני ההתאוששות היקרים והבטח שהעסק שלך ימשיך לפעול עם השחזור המהיר ביותר

שותפים עסקיים

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ ללא עלות!

גיבוי בלתי מוגבל עבור כל נתוני האימייל של Microsoft 365, Sharepoint ו-Onedrive 100%
הגנה אוטומטית על פריטי MS365 חדשים 100%
שחזור גרעין תוך שניות 100%
חיפוש גיבוי מהיר 100%
ניטור מצב ודיווח רב עוצמה 100%
הצפנה מרובת רמות 100%
תמיכה באימות רב-גורמי 100%

פתרונות Mornex

מורנקס, שהוקמה בשנת 2010, עם צוות המקצוענים המסור והמיומן שלה הצליחה ליצור עבור לקוחותיה פתרונות דינמיים וחסכוניים, המבוססים בישראל ובמקומות אחרים בעולם. אנו מאמינים במתן שירותים מבלי להתפשר על זמן או איכות.

כל הפורטפוליו של שירותי IT המנוהלים שלנו מגובה בשירות לקוחות מוביל ובתשוקה שלנו לטפח שותפויות ארוכות טווח עם לקוחותינו. כשאתה בוחר ב- Mornex, אתה מקבל יותר מספק טכנולוגיה, אתה מקבל שותף טכנולוגי

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ ללא עלות!

צוות המומחים של MORNEX יעזור לכם לבחור את התוכנית הטובה ביותר עבור חברתכם!

אתם מוזמנים לכתוב לנו!
info@mornex.co.il

לוגו של וואטסאפ
דילוג לתוכן