מורנקס לוגו

מהם שירותי IT לעסקים

שירותי IT לעסקים הם פתרונות מתקדמים של חברת מחשוב לעסקים  אשר מאפשרים לכל בית עסק לנהל את העסק על הצד הטוב ביותר, תוך דגש על התאמה של שירותים לצרכי הארגון. במאמר זה נבצע סקירה מעמיקה אודות הנושא, כך שתוכלו להצטרף גם אתם לעידן חדשני המבוסס על שירותי IT מתקדמים.

מאת : שלומית חלי 27/01/20

שירותי IT לעסקים  – מהם?

שירותי IT לעסקים הינם שירותים אשר ניתנים באמצעות אמצעים טכנולוגיים מתקדמים, כחלק מקדמה טכנולוגית פורצת דרך. למעשה, שירותי IT כוללים שירותי תמיכה, אחזקה ותפעול של כלל המערכות של בית העסק, בהתאם לצרכים הארגוניים. כאנשי סיסטם ו IT בארגון מוטלת עליכם החובה לחתור ליצירת סביבת עבודה חדשנית אשר מבוססת על מערכות מחשוב מתקדמות. יצירת קשר עם חברת Mornex  תאפשר לכם לייצר סטנדרטים חדשים בכל הקשור לניהול וייעול תהליכים טכנולוגיים מתקדמים בארגון.

האם שירותי IT ושירותי מחשוב מתאימים לכל ארגון?

אחת השאלות המטרידות ביותר בעבור אנשי הסיסטם של הארגון הוא האם שירותי IT ושירותי מחשוב מתאימים לכולם. התשובה לכך היא בהחלט כן. ראשית, שירותי IT לעסקים ושירותי מחשוב מסייעים לכם אנשי הסיסטם של הארגון לתכנן מערכות תשתית בנייה המסייעת לצרכי הארגון. בנוסף לרכוש בעבור הארגון בו אתם עובדים תשתית חומרה אשר היא רלוונטית לתפעול כל בית עסק. יתרה מכך, חברתנו מתמחה בפתרונות IT לעסקים בהתאמה אישית אשר משרתים קודם כל את האינטרס של הארגון. בייחוד כאשר אנו בוחנים מצב שבו עלולה להתרחש קריסת מערכות. קריסת מערכות של הארגון עשויה להוביל לאובדן משמעותי של נכסים כמו גם עלויות אדירות מבחינת ההקמה המחודשת. במסגרת שירותי IT  לעסקים אותה מעניקה חברת מורנקס תוכלו לקבל סיוע באופן מידי ע”י צוות טכנאים מוביל.שמגיע למשרדכם ומטפל בתקלות, בזמינות מיידית, אשר מתאפשרת בזכות שירותי IT בהתאמה אישית. מדובר בשירות אשר מגלם בחובו לא רק זמינות גבוהה ותגובה מיידית לכל תקלה, אלא גם יצירת סביבה מאובטחת ומבוקרת. הסביבה מתנהלת בסיוע וליווי של מיטב אנשי המקצוע בתחום אשר עוברים הכשרות בארץ ובעולם על בסיס תמידי. המטרה לספק לארגון שלכם את המענה והאפיון המקצועיים ביותר בענף שירותי IT  לעסקים.

שירותי IT  לעסקים – יצירת סביבת עבודה טכנולוגית ומתקדמת

שאנו בוחנים את המונח יצירת סביבה טכנולוגית בעסקים, הכוונה למערכות מתקדמות בכל תחום אשר מאפשרות למנף את המידע העסקי ואת מערכות התשתית הטכנולוגית לצורך ייעול וחיסכון. מדובר בהזדמנות יוצאת דופן למינוף העסק, וזאת בשל מערכות שירותי IT חדשניות אותן פיתחנו בחברתנו, באופן בלעדי. מדובר במערכות תשתית ושירותי מחשוב אשר מסייעות לפתח פרויקטים בתוך הארגון, בנוסף לצורך הבסיסי של יצירת בקרה ושליטה באופן קבוע. שירותי התמיכה מהווים גם הם נדבך משמעותי. כאנשי מחשוב, וודאי אתם מודעים לעובדה כי כל השבתה במערכת עשויה להוביל להוצאה כספית אדירה של אלפי שקלים בעבור תיקון. כמו גם פגיעה תדמיתית קשה בערכי הארגון והדימוי שלו כלפי הלקוחות. כל זליגה של מידע או השבתה עשויים להוביל להחמרה משמעותית. לכן באמצעות קבלת צוותים ייעודים מטעמנו אשר מכירים את תמהיל הארגון על בוריו תוכלו לקבל סיוע באופן מידי.

מה הופך אותנו לטובים ביותר?

זה מעל ל 18 שנים ש Mornex  נחשבת לחברת מחשוב הגדולה והמובילה בישראל בתחום שירותי IT, ולא בכדי. אנו מכשירים את צוות העובדים אשר מועסק בחברתנו ומתעדכנים בכל השינויים הטכנולוגיים כדי להגיע לרמת מומחיות מהטובות שיש. כמו כן צוות Mornex רואה תמיד את טובת הלקוח וחותר באופן מתמיד לרמת שירות יעיל, מקצועי ואמין. הדרך הטובה ביותר לבחור חברת IT היא על בסיס יחסי אמון ושירות מעולה ומותאם. חשוב לנו כחברה מובילה בתחומה אשר ניצבת בשורה הראשונה של שירותי IT לעסקים לבנות יחסים אישיים ברמת ספק לקוח. היחס כמו גם השירות אותו אנו מציעים הוא חדשני מבחינת התפיסה של הבנת הצרכים התאמה ואפיון הנדרשים מבחינת השירותים, אותם אנו מספקים באופן ישיר ובשקיפות מלאה. לאור העובדה כי חברת מורנקס הינה חברת בוטיק, באפשרותנו ללוות את העסק שלך בכל צעד וכל תקלה 24/7 ועל כן אנו מזמינים אתכם כאנשי הסיסטם, אנשי ה IT של הארגון להתקדם לעבר עידן חדש וטכנולוגי אשר מבוסס על שירותי IT לעסקים, בהתאמה אישית. לקבלת מידע נוסף, ניתן לפנות ליועצי השירות של החברה.

 

לפרטים נוספים? נשמח לענות צרו קשר

079-9616161

אהבתם? אולי יעניין אתכם גם

 המדריך לבחירת חברת שירותי מחשוב, אבטחת מיע ושירותי ענן לעסקים

 

לוגו של וואטסאפ
דילוג לתוכן