MORNEX - שירותי תשתיות וציוד תקשורת

חברת מחשוב גלובלית המספקת שירותי ייעוץ תכנון וליווי בתחום אבטחת מידע פתרונות ענן ומחשוב לעסקים, מותאמים במיוחד עבור העסק שלך!
אנחנו מלווים. אנחנו מפתחים. אנחנו שותפים.

שותפים עסקיים

מהם שירותי תשתיות וציוד תקשורת

mornex מתמחה באפיון, ייעוץ והקמת תשתיות תקשורת מתקדמות לסקטור העסקי. צוות מומחה של יועצים וטכנאים מלווה את הפרויקט בכל שלבי הייעוץ, אפיון מיפוי וארכיטקטורה , מתן פתרון ,והקמת הפרויקט .עלי ידי שירותי מחשוב תמיכה ותקשורת שוטפים לאורך כל הדרך, ארגונך מתקדם לסביבת עבודה טכנולוגית נוחה ויעילה המאפשרת לשמור על סדר ונחת בעבודת היומיום ללא תקלות.Mornex עובדת עם ציוד של החברות הטובות והגדולות במשק על מנת לספק שירותי תשתיות תקשורת איכותיים בארגון בכדי לייעל ולתעל את העבודה השוטפת בחברה.

מצלמות אבטחה

מורנקס מספקת שירותי התקנה של מצלמות IP דיגיטליות אשר מעניקות אבטחה מחוברת 24/7 ברשת. באמצעות המצלמות סביבת העבודה משודרגת ותוכלו לקבל תמונה איכותית והגנה. תהליך המפחית פריצות וחוסך דאגות וכסף.

בקרות כניסה

כל עסק קטן וגדול המחזיק מידע של לקוחותיו חייב לדאוג לחסיון מידע ולהגן על בקרת הכניסה ומידע של לקוחותיו. מעבר לכך קיימת מניעת עובדים כניסה לאזורים שמחוץ לתחום התעסוקה שלהם. עיקר יתרונות הבקרה הן תהליך זריז ומבוקר בייעול כניסות ויציאות העובדים והמבקרים. סדר וארגון במערכות דיווח אבטחה והגנה.

הקמת חדרי שרתים

הקמה וארגון חדר שרתים הוא חלק חשוב בעבודה היומיומית ובעתיד החברה. על חדר התקשורת לכלול שרתים, מערכות שליטה ובקרה ועמדות עבודה נוחות, בכדי לחסוך עלויות ולספק את צרכי החברה לייעול תהליכים שמירה על סדר וקדמה טכנולוגית הצוות המומחה של מורנקס מלווה את פרויקט ההקמה משלב התכנון ייעוץ, אפיון ,תכנון מיזוג והקמה הכולל שירות וליווי לאחר ההקמה.

התקנת נקודות תקשורת וחשמל

התקנת תשתיות תקשורת וחשמל מצריכה ידע רב, ניסיון והכרות עם מערכות שונות, חברת מורנקס מתקינה עבורכם רשתות מחשבים ותקשורת, הכוללות נקודות רשת תקשורת וחשמל וציוד טכנולוגי משוכלל בכדי שחברתכם תתנהל נכון ותהנה מהגנה בטיחותית. בעת התכנון צוות מורנקס ממפה את צרכי החברה המאפיינים וסוג הרשת ונקודות החשמל הנדרשות לה.

ציוד תקשורת

ציוד התקשורת הנרכש ע"י המומחים של מורנקס מותאם לצרכי חברתכם. כאשר מורנקס נותנת אחריות מלאה ומספקת שירותים נלווים. אם אין לכם הבנה בתחום כדאי להתייעץ עם גורם מקצועי שיסייע לכם לבחור במוצרים המתאימים לכם. כמו כן, הנכם מוזמנים להתרשם מקטלוג המוצרים באתר שלנו המכיל מגוון מכשירים מתקדמים. ולכל שאלה, נשמח לעמוד לרשותכם.

שעון נוכחות

בחירת שעון נוכחות לחברה נותן לך שקט שיטה יעילה של דיווח הנוכחות ע"י העובדים 24/7 מכל מקום ובכל דרך: שעון נוכחות טביעת אצבע, קירבה, זיהוי פנים, אפליקציה או דיווח דרך טלפון נייח קליטת נתונים בזמן אמת המאפשרת למנהלים בקרה און ליין. עיבוד והפקת הדוחות לפי פילוח שעות העבודה לרכיבי השכר השונים (שעות רגילות, נוספות, שבת, חג, חופש, מחלה, נסיעות וכו') הפקת הדוחות , כולל דוחות מתוזמנים על פי דרישה.. העברת המידע לתוכנת שכר את הנתונים המחוייבים להופיע בתלוש שכר וחסכון אדיר לחברה בהוצאות שכר

מערכות אזעקה וגילוי אש

מורנקס מספקת שירותי מערכות אזעקה בעלות טכנולוגיה מתקדמת הנשלטת וממוחשבות, כריזה ובקרת כניסה, מערכות גילוי אש ועשן לפי תקן 1220, לחצני מצוקה, מערכות מיגון אלחוטיות או מערכות המאפשרות לשלב בין יכולת אלחוטית וקווית. מורנקס מאפיינת את צרכיו של כל לקוח ומתאימים את המערכת הטובה ביותר עבור הארגון בצורה המתאימה ביותר.

תמיכה 7*24*365

קל ליצור קשר עם הצוות שלנו, חזרה ללקוח במענה ראשוני טלפוני מידי ופתרון תקלה עד 24 שעות ובתקלה משביתת ארגון עד 4 שעות הגעת טכנאי לאתר הלקוח

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ ללא עלות!

היתרונות של שירותי תשתיות וציוד תקשורת

חסכון בזמן 100%
ייעול תהליכי עבודה וחסכון בעלויות 100%
קדמה טכנולוגית ונוחות בסביבת העבודה ובארגון 100%
ציוד תשתיות איכותי המוביל לאפס תקלות 100%

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ ללא עלות!

צוות המומחים של MORNEX יעזור לכם לבחור את התוכנית הטובה ביותר עבור חברתכם!

אתם מוזמנים לכתוב לנו!
info@mornex.co.il

לוגו של וואטסאפ
דילוג לתוכן