Microsoft Azure

פתרון ענן גמיש ומאובטח

אם אתם מחפשים שירותי IT מחוץ לאתר שמופעלים ממרכזי נתונים מאובטחים על ידי מיקרוסופט, אתם מחפשים את הפתרונות אשר מוצעים על ידי Microsoft Azure, ומופעלים על ידי חברת מורנקס, פתרונות מחשוב מתקדמים לעסקים.

זוהי פלטפורמה שמאפשרת לבצע תהליכי מחשוב ושיתופי פעולה עסקיים במהירות ועם יתרונות של אבטחה מוגברת, עם מחשוב משופר, רשת, וניתוח ומגוון שירותים – והכול בשליטה אחת.

עם Microsoft Azure, תוכלו לשכוח מדאגות ה- IT השונות שאתם עסוקים בהן ותתחילו להתמקד בצמיחה העסקית שלכם. 

מה זה Microsoft Azure?

 מציעה לבעלי עסקים חבילת שירותי מחשוב ענן אשר ניתנים להרחבה תמידית, והמטרה היא לעזור לארגון שלכם למצוא פתרונות לאתגרים העסקיים. 

Microsoft Azure הוא מבחר מקיף הולך וגדל של שירותי ענן ומסייעים לארגונים להתמודד עם אתגרים עסקיים. תוכלו ליהנות מהגמישות והחופש לנהל, לבנות, לפקח ולפרוס יישומים בקנה מידה עצום, תוך שימוש במסגרות ובכלים שאתם מכירים ואוהבים. אלו השירותים העיקריים שתוכלו לקבל עם AZURE SAAS:

icon-4
תוכנה כשירות (SaaS)

אפשרות חיבור ליישומים שמבוססים על הענן, עם גישה באמצעות האינטרנט. יישום Office 365 של מיקרוסופט, למשל, מאפשר לכם להשתמש ביישומים פופולריים כמו אאוטלוק, אקסל ווורד במודל תוכנה כשירות: חיוב לפי שימוש; פתרון תוכנה מלא; הפעלה מהירה של יישומים עם השקעה קטנה ביותר.

שירותי IT לעסקים

פלטפורמה כשירות (PaaS)

אפשרות קבלת שירותים מסוגים שונים, כולל יישום ענן פשוט עד ליישומים עסקיים מורכבים שמבוססים על הענן. תוכלו לקבל את המשאבים הדרושים מאיתנו, עם מני אשר מבוסס על תשלום לפי שימוש ומספק גישה מאובטחת לאינטרנט. אתם מתמקדים בניהול היישומים שמפותחים בארגון שלכם, ואנחנו דואגים לכל השאר, כולל לתחזוקת השרתים, רכישת רישיונות, התשתיות, פיתוח מוצרים חדשים, וכל צרכי ה-IT של הארגון שלכם.

Azure infrastructure as a service (IaaS)

אפשרות יצירה מהירה של תשתית מאובטחת אשר ניתנת להרחבה, במקביל להפחתה בהשקעה והזמן הנדרשים לחידוש מלאי, תכנון וניהול. היתרונות העיקריים כוללים: פריסה בסביבות היברידיות שמתאימות לתשתית באתר. תכנית תשתית בהתחשבות בעומסי עבודה שונים. מיטוב והפחתה בעלויות התשתית. שמירה על היישומים באמצעות שירותי אבטחה וניהול.

אבטחה מתקדמת עם AZURE

אחד האתגרים העיקריים שארגונים מתמודדים איתם הוא הצורך להבטיח שהמערכות והנתונים שלהם יהיו מוגנים היטב עם עמידה בתקנות שונות הנוגעות להגנה על פרטיות. לכן יש צורך בפתרונות אבטחה מתקדמים הכוללים:הגנת דליפת נתונים. ארגונים המבקשים לשלוט על שיתוף המידע והגישה לנתונים ולמערכות שלכם בכל מקום בו המידע העסקי שלהם נמצא. ניהול יישומים בענן. ארגונים מבקשים להשיג סטנדרטים זהים של אבטחה בארגון ובענן. התמודדות עם פרצות אבטחה. ארגונים זקוקים לכלים יעילים למיגור והתמודדות עם התקפות תוכנות זדוניות והתקפות פישינג.

תמיכה 7*24*365

קל ליצור קשר עם הצוות שלנו, חזרה ללקוח במענה ראשוני טלפוני מידי ופתרון תקלה עד 24 שעות ובתקלה משביתת ארגון עד 4 שעות הגעת טכנאי לאתר הלקוח

למה לבחור ב-Microsoft Azure?

הבחירה בפתרונות מתקדמים אלו מציעה לכם שפע יתרונות. למשל:

גיבוי מאובטח –עם שליפה מהירה ומלאה של נתונים.

גישה מהירה לנתונים –בכל זמן, מכל מקום ומרוב המכשירים.

עלות נמוכה –אלו הם פתרונות מלאים וזולים, ואתם יכולים לבחור להשתמש בהם ולעצור את השירות בכל עת.

תמיכה מסביב לשעון – התמיכה של המומחים מבית מורנקס זמינים לשירותכם מסביב לשעון.

צמיחה עסקית – תוכלו להגדיל את אפשרויות ה-IT של בית העסק שלכם בקלות וביעילות.

למה לעבור לענן?

Microsoft Cloud מאפשר לבעלי עסקים לנהל ולחבר מכשירים רבים יותר, כולל נתונים, יישומים, חדשנות ומגוון יכולות, בתוך דקות ספורות. התוכנות המתקדמות הנוספות אשר תקבלו כוללות:

טרנספורמציה של מרכז הנתונים- אפשרות ליהנות מניהול גמיש של מרכז הנתונים, לנהל מגוון שרתים כמקשה אחת במקום ניהול שרת אחד בכל פעם.

ניידות מוגברת –העובדים יכולים לעבוד תוך כדי תנועה, להשתמש בכל מכשיר מכל מקום, ללא פשרות על האבטחה והיושרה של החברה.

קבלת החלטות בזמן אמת- יש יתרון משמעותי לאפשרות להגיע להחלטות מושכלות ככל האפשר באמצעות ניתוח של כל הנתונים הנדרשים בזמן אמת.

מטפחים חדשנות- תוכלו לתקשר עם השותפים והלקוחות בלשם ביעילות מוגברות בזכות אפשרות הניידות המשופרת בכל סוגי המכשירים אשר לקוחותיכם משתמשים בהם באופן קבוע.

יצירת האינטרנט של הדברים (IOT) –ניתן לחבר חיישנים, מכשירים ונכסים של החברה כדי לשפר את התהליכים התפעוליים.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ ללא עלות!

אז מה אנחנו מציעים?

המומחים של חברת מורנקס מציעים מגוון מלא של שירותי Microsoft Azure ויוצרים פתרונות בהתאמה אישית המותאמים במיוחד לצרכים העסקיים שלכם. הנה כמה פתרונות עיקריים שאנחנו מציעים לארגונים

פתרונות גיבוי והתאוששות מלאים-  פתרונות אלו בנויים ב-Azure עם Azure Storage כדי לוודא שלעולם לא יקרה מצב של הפסקת עבודה או אובדן נתונים חשובים כאשר מתרחש אסון שמשבית את המערכת.

בניית רשת מיועדת לגישה בכל עת ומכל מקום – צוות המומחים שלנו בונה לכם את הרשת באמצעות Azure Active Directory, כדי שתוכלו לנהל זהויות במהירות ובאבטחה גבוהה.

הגדת מכונות וירטואליות – תהליך זה מאפשר הרחבה אינסופית וזמינה ביותר של היישומים שלכם.

הפתרונות שמוצעים על ידי חברת מורנקס כוללים מגוון שירותי הטמעה; תכנון; ביקורת; מיגרציה; תמיכה והדרכה. 

זהו מערך שירותים מקיף שמשלים את הפתרונות הפרטניים המסופקים על ידי המומחים שלנו לארגונים במגוון תחומים, מה שהופך אותנו לתומכת הטרנספורמציה הדיגיטלית המועדפת על הארגונים המובילים בארץ.

איך אנחנו עושים את זה?

מומחים של מורנקס מסייעים לכם להפיק את המרב מזכויות השימוש שיש לכם ברישיון הנפח שלכם, ומייעצים לכם לגבי האופן בו תוכלו לנווט בעולם של מיקרוסופט, עם סיכוי טוב להפחתה משמעותית בעלויות השותפות.

עם יותר מעשרים שנות עבודה משותפת עם מיקרוסופט, יש לנו ניסיון עשיר בעבודה עם הטכנולוגיות המובילות ואנחנו נחשבים לארגון הגדול ביותר בישראל בתחום פתרונות ענן, אבטחת מידע ופתרונות מחשוב מתקדמים לעסקים. 

היתרונות של Microsoft Azure

פתרונות גיבוי והתאוששות מלאים 100%
בניית רשת מיועדת לגישה בכל עת ומכל מקום 100%
הגדת מכונות וירטואליות 100%
עלות נמוכה 100%

אז זה הזמן ליצור איתנו קשר

בואו נדבר על שירותי Azure Microsoft בהתאמה אישית לצרכים העסקיים שלכם. מלאו את הפרטים ואחד המומחים שלנו יחזור אליכם עם התשובות, כדי שתוכלו לקחת את העסק שלכם צעד אחד קדימה לקראת הטכנולוגיה הכי חכמה, הכי משתלמת והכי עדכנית שיש היום.

שירותי Mornex - IT

חברת מחשוב גלובלית המספקת שירותי ייעוץ תכנון וליווי בתחום אבטחת מידע פתרונות ענן ומחשוב לעסקים, מותאמים במיוחד עבור העסק שלך!
אנחנו מלווים. אנחנו מפתחים. אנחנו שותפים.

השאירו פרטים לקבלת ייעוץ ללא עלות!

צוות המומחים של MORNEX יעזור לכם לבחור את התוכנית הטובה ביותר עבור חברתכם!

אתם מוזמנים לכתוב לנו!
info@mornex.co.il

לוגו של וואטסאפ
דילוג לתוכן