Bitdefender לעומת Crowdstrike: מה עדיף?

Bitdefender נחשב לאנטי וירוס הפופולרי ביותר נכון לשנת 2022. הוא מציע הגנות מקיפות לאבטחת סייבר, שחשובות להגנת מערכות המחשוב של חברות וארגונים, כדי להשיג הגנה מקיפה של מאת האחוזים. זוהי תוכנה קלה לשימוש בכל מערכת הפעלה או מכשירים ניידים, ובהשוואה למותגים אחרים, הוא זמין בעלויות מופחתות יותר.

המומחים של חברת מורנקס, פתרונות מחשוב לעסקים, אבטחת מידע, גיבוי ואחסון, מציגים במדריך זה את מערכך השיקולים לבחירת תוכנות האנטי וירוס bitdefender vs crowdstrike, כולל בחינת התוצאות בהתגוננות מפני כל תקיפה של תוכנות זדוניות, כמו גם למניעת חדירת וירוסים למערכות מחשוב. 

בין היתר, נעסוק במדריך זה על היתרונות של כל אחת מהתוכנות במניעת האטת פעילות המחשבים, לצד היתרונות האחרים. השירות שלנו מציע פתרונות מתקדמים של אבטחת מידע לארגונים וחברות, עם אפשרויות לזיהוי סיכונים והצעת הפתרונות המובנים המתאימים. 

בהמשך נעסוק ביתרונות של אבטחת bitdefender לעומת היתרונות הזמינים בתוכנת Crowdstrike, ונציג את מכלול השיקולים שיאפשרו לכם לקבל החלטה מושכלת לבחירת תוכנת ההגנה שהכי מתאימה לצרכים, להעדפות ולתקציב שלכם.

בואו נתחיל עם בחינת אפשרויות ההגנה המתקדמות של תוכנת Bitdefender

לצד ההגנה המקיפה מפני הסיכונים של חדירת תוכנות זדוניות, אנטי וירוס Bitdefender מציע מאפייני אבטחת מידע מוגברים ומתקדמים יותר מתוכנות ההגנה האחרות, והוא זמין עם תוספות פשוטות לשימוש. בין היתר, התכונות המתקדמות העיקריות של תוכנה זו כוללות:

 • אופטימיזציה למערכות
 • הגנה מתקדמת לתוכנות כופר
 • ניהול סיסמאות
 • דפדפן מאובטח לאפשרות של תשלומים מקוונים
 • הגנת גניבות לאנדרואיד ו-Windows
 • ועוד שפע אפשרויות להגנה מתקדמת מפני פרצות אבטחה

תפקוד מעולה של תוכנת אנטי וירוס

בבדיקת מאפייני התוכנות Bitdefender לצד אבטחת crowdstrike, עולה שהכלים של האופטימיזציה במערכת Bitdefender מפנים מקום רב במחשבים, מה שמוביל לשיפור תפקוד מערכות המחשוב. 

וזה לא הכול. אחת התכונות המדהימות של תוכנה זו היא תכונת האנטי-גניבה שעובדת על מכשירי Windows, לעומת מותגים אחרים שמציעים הגנה זו על מכשירים ניידים בלבד. 

חשוב להבין שגם אם תבחרו לבצע שדרוג לתוכנית הכי יקרה, שכוללת VPN בכיסוי של עד עשרה מכשירים, זהו שירות שמציע תמורה הולמת ביותר, עם נקודת תמחור מופחתת יותר בהשוואה למותגים אחרים, שיש להם פחות מאפיינים מתקדמים.

כך שבמכלול שיקולי הבחירה בין bitdefender vs crowdstrike, קחו בחשבון ש-Bitdefender נחשב היום למוצר המתקדם ביותר בתחום אבטחת ווב, עם הגנה מעולה מפני חדירת תוכנות זדוניות, ושפע של מאפיינים חשובים, עם התאמה כמעט לכל תקציב. 

בדיקות הגנה מפני תוכנות זדוניות

Bitdefender מקבלת ציונים גבוהים במבחן מדידת יכולות המוצר למניעת הורדות מכתובות אתרים שמארחים תוכנות זדוניות, ולעתים קרובות ניקוד הציון מגיע למאה אחוזים, או סמוך לניקוד זה. 

אתרי פישינג, אותם אתרי הונאה שגונבים את אישורי הכניסה של משתמשים, עלולים להזיק לא פחות מתוכנות זדוניות, והטעיית גולשי אינטרנט מאפשרת לשטות בגולשים בקלות, ללא ההגנה המקיפה של תוכנות אבטחה.

Bitdefender זוכה לציון זיהוי מצוין של 99% במבחני אנטי-פישינג, בהשוואה לציונים שמקבלות מערכות אבטחת מידע אחרות.

חומת האש הלא פולשנית של Bitdefender

חומת האש של Bitdefender מאפשרת הגנה של תרגום כתובות רשת. כתובות ה-IP שלהם הן מקומיות לרשת, אינן נראות מהאינטרנט, ומכאן שאינן נתונות להתקפות. הצד השני של הגנת חומת האש כולל פיקוח על האופן בו תוכניות במערכות מחשוב משתמשות באינטרנט ובחיבורי רשת.

בבחינת מאפייני bitdefender vs crowdstrike חשוב להבין שבמצב ברירת המחדל של הטייס האוטומטי, חומת האש של Bitdefender מגדירה הרשאות גישה לתוכניות ידועות ומנטרת לא ידועים עבור כל סימן של סתמיות ברשת.

הגנה מתקדמת של חומת האש למניעת התקפות

אם אתם מעוניינים בקבלת אזהרה בכל פעם שתוכנית לא ידועה מנסה לגשת, Bitdefender מציעה אפשרות זו. הפעלת מצב זה מובילה את חומת האש לשאול את המשתמש מה לעשות בכל פעם שהיא מזהה תהליך חדש שמנסה לגשת לרשת.

הגנה מפני התקפות מבוססות רשת המנסות לנצל פרצות אבטחה במערכת המחשוב היא תכונה המשויכת לרוב לרכיב חומת אש, ועם Bitdefender, רכיב הגנת איומי הרשת מגיע עם האנטי וירוס. 

עכשיו בואו נבין מה זה CrowdStrike?

CrowdStrike היא חברת אבטחת סייבר המספקת פתרונות הגנת נקודות קצה מבוססי ענן. החברה נוסדה בשנת 2011 ומאז התרחבה ומציעה שירותים ליותר מתשעים מדינות ברחבי העולם, וביניהן ישראל.

מוצר הדגל של CrowdStrike, Falcon, הוא פתרון הגנה על נקודות קצה מבוסס ענן המשתמש בטכנולוגיית בינה מלאכותית (AI) כדי לזהות פריצות לרשתות ונקודות קצה. לדברי הנהלת החברה, הטכנולוגיה מסוגלת לזהות 99% מכל איומי תוכנות זדוניות לפני שמתרחשות השפעות שליליות על ארגונים ומערכות מחשוב.

מה היתרונות של הטמעת מערכת CrowdStrike בארגון שלכם?

עם אפשרויות האבטחה המתקדמות של CrowdStrike, ארגונים מקבלים פתון לצרכי אבטחת נקודת הקצה שלח הארגון, כולל:

 • טכנולוגיית זיהוי ותגובה של נקודות קצה המזהה איומים מתקדמים כדי להגן מפני סוגים חדשים של התקפות, כולל התקפות על מערכות הפעלה Windows.
 • יכולות זיהוי איומים של תוכנות זדוניות לא ידועות תוך שניות מרגע יצירת האיומים, לצד האפשרות לעצור מתקפה לפני שהיא גורמת לנזק.
 • מודיעין איומים מקיף ממומחי אבטחת סייבר המובילים בעולם.

מהן התכונות העיקריות של CrowdStrike?

בבחינת התכונות של bitdefender vs crowdstrike, מערכת ההגנה של CrowdStrike מציעה פתרון הגנה על נקודות קצה מבוססות ענן, עם הגנה בזמן אמת מפני תוכנות זדוניות ואיומים. הגנה זו זמינה בשני אופנים:

 • חסימת קוד זדוני ידוע בשלב מוקדם, לפני שהוא גורם לנזק.
 • זיהוי איומים חדשים לפני שהם מתפשטים ברשת המחשבים של הארגון, כך שניתן לעצור אותם לפני שהם גורמים נזק למערכות אחרות ברשת או בתוך הפעילות הפנימית של הארגון (למשל, עסקאות בנקאיות).

החברה קיימת כבר שנים, ולקוחותיה הם לקוחות מרוצים. הם יודעים שכאשר הם בוחרים במוצר זה, הם מקבלים הגנה על הנתונים שלהם מפני האקרים ואיומים אחרים עם הטכנולוגיה הטובה ביותר הזמינה.

האם CrowdStrike היא האופציה הנכונה מבחינתכם?

אם אתה מחפש הגנה על בית העסק שלך מפני איומי סייבר, CrowdStrike היא אפשרות מצוינת. המערכת מגיעה עם מגוון שירותים שמסייעים לבעלי עסקים להתגונן מפני האקרים ותוקפים מקוונים אחרים.

בשיקולי הבחירה בין bitdefender vs crowdstrike, חשוב להבין שהגישה של CrowdStrike היא ייחודית מכיוון שהיא מתמקדת במניעה ולא באיתור או בתגובה. 

זה אומר שככל שמתקבלים יותר נתונים על מתקפה, כך ניתן למנוע אותה בצורה טובה יותר – וזה גם הגיוני אם המטרה שלכם היא לדעת מה קרה לפני שהמתקפה מתרחשת. כך שאם אתם מחפשים פתרון אבטחת נקודות קצה, CrowdStrike עשויה להיות אפשרות טובה.

כמה מסקנות לסיום

חברת מורנקס מתמחה, בין היתר, בייעוץ והתאמת מערכות אבטחת מידע לארגונים, והמומחים שלנו ממליצים על מוצרי אנטי וירוס שתואמים הנחיות תקנים לאבטחת מידע, בהתאם לצרכי האבטחה של כל ארגון, הגודל שלו, היקף מערכות המחשוב בארגון, שיקולי התקציב, וכל שיקול אחר. 

אתם מוזמנים ליצור קשר כדי להתייעץ עם המומחים שלנו לגבי פתרונות אבטחת המידע למערכות המחשוב בארגון שלכם.

 

לוגו של וואטסאפ
דילוג לתוכן